موسسه سیر بهار دانش

متقاضی گرامی،

موسسه سیر بهار دانش در سال 1389 پس از اخذ مجوز از وزارت علوم  تحقیقات و فناوری در حوزه های اتریش و هندوستان آغاز به فعالیت نمود و خوشحالیم که اعلام نماییم در تمام این سالها با موفقیت های چشم گیری روبرو بوده ایم و با سیاست های گروهی اتخاذ شده فی مابین موسسات توانسته ایم سرویس ها و خدمات ایده آلی را به جوانا این مرز و بوم ارایه نماییم.

از اینکه ما را در این راه خطیر و تصمیم مهم زندگی خویش  انتخاب نموده اید بر خود می بالیم و همواره مایه ی مباهات ما خواهد بود.

 

مدیریت موسسه سیر بهار دانش

 

 =========================================================================

تماس با موسسه سیر بهار دانش

لطفا جهت کسب اطلاعات در هر حوزه و هر کشور صرفا با تلفن های همان موسسه تماس حاصل فرمایید.

هر یک از موسسات اعزام دانشجو مجاز معرفی شده در این وب سایت دارای مدیریت و تیم مشاوره و حوزه ی فعالیت و آدرس و محل و وب سایت مستقل می باشد.

 

این وب سایت صرفا جهت معرفی و تبلیغ موسسات مجاز وزارت علوم و حمایت موسسات از یکدیگر با در نظر گرفتن استقلال و رعایت محدوده و حوزه ی کاری و صنفی،  راه اندازی گردیده است و امید است که در جهت خدمت رسانی به جامعه ی علمی و دانش پژوهان و دانشجویان گرامی بتواند قدم های موثری بردارد.

 

جهت دریافت آخرین اطلاعات ، بروشور رایگان ، سی دی های رایگان محیط های دانشگاهی و کتابچه های راهنمای تحصیلی بصورت رایگان با هر یک از موسسات بصورت مستقل تماس حاصل فرمایید و یا به صورت حضوری به این موسسات مراجعه فرمایید.

با تشکر

 

 

 

موسسه سیر بهار دانش

(دارای مجوز حوزه کشورهای اتریش و هندوستان)

تهران ، چهارراه جهان کودک ، خیابان آفریقا ، نبش 25 ، پلاک 62 ، واحد B 4

تلفن : (۱۰ خط ویژه) 88781060

وب سایت: www.seirebahar.com

 

 =========================================================================

موسسه سیر بهار دانش
به این مقاله تحصیلی امتیاز دهید