لیست کنسولگری های افتخاری مقیم جمهوری اسلامی ایران

لیست کنسولگری های افتخاری مقیم جمهوری اسلامی ایران

لیست کنسولگری های افتخاری مقیم جمهوری اسلامی ایران

embassy-logo-large

لیست کنسولگری های افتخاری مقیم جمهوری اسلامی ایران

ردیف نام کشور کنسول افتخاری تلفن نمابر ایمیل   وب­سایت آدرس
۱ جمهوری استونی جناب آقای آرمین متوفیان

Mr. Armen Mootafian

۸۸۸۲۹۵۲۸

۸۸۸۲۹۵۵۱

۸۸۸۲۵۵۱۷ mootafian73@yahoo.com خیابان خردمند، خیابان ۱۸، شماره ۴
۲ جمهوری افریقایمرکزی جناب آقای وحید صدر خانلو

Dr. Vahid Sadr

۲۲۰۱۶ ۹۶۰-۴ ۲۲۰۱۶ ۳۹۵ drsadr@yahoo.com

hckl-iran.org

خیابان آفریقا، بلوار گلشهر، شماره ۲۲، واحد ۱۴
۳ ایرلند جناب آقای علیرضا فیض الهی

Dr. Alireza Feizollahi

۸۸۰۴۱۹۲۵ ۸۸۰۴۰۸۱۷ feizollahi@arfconsult.com

www.dfa.ie

خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی، نبش خیابان ۵۰، طبقه اول، شماره ۶/۲
۴ جمهوری دموکراتیک  کنگو جناب آقای  محمد یاسر عموئی

Mr. Mohammad yaser Amouei

۸۸۷۰۱۰۵۵ ۸۸۷۰۱۰۳۷ yaseramouei@tabamehr.com خیابان خالد اسلامبولی، کوچه بیستم، طبقه اول، شماره ۲۰
۵ جمهوری کنگو برازاویل جناب آقای حسین انگاشته

Mr. Hussain Engashteh

۸۸۷۰۱۰۵۵ ۸۸۷۰۱۰۳۷ Engashteh@tabamehr.com میدان آرژانتین،خیابان خالد اسلامبولی، کوچه بیستم، شماره ۲۰
۶ کنیا (در فارس) جناب آقای سرفراز عبداللهی

Mr. Sarfaraz Abdolahi

۰۷۱- ۳۲۳۴۸۸۱۶ ۰۷۱- ۳۲۲۷۴۳۷۰ sarfaraz150@gmail.com شیراز، خیابان توحید، مرکز تجارت شهر، واحد شماره ۴۰۷
۷ پادشاهی لسوتو جناب آقای وحید صدر

Dr. Vahid Sadr

۲۲۰ ۱۶ ۹۶۰-۴ ۲۲۰ ۱۶ ۳۹۵ drsadr@yahoo.com

http://hckl-iran.org

خیابان افریقا، بلوار گلشهر، شماره ۲۲، واحد ۱۴
۸ مالت سرکار خانم فائزه زواره طباطبائی

Mrs. Faezeh Z. Tabatabaei

۲۶۴۰۵۲۷۷-۸ ۲۶۴۰۵۲۷۹ f.tabatabaei@tabalegal.com

www.tabalegal.com

میرداماد، میدان مادر، خیابان وزیری پور، خسروانی، ساختمان شماره ۴، واحد ۲۱
۹ جمهوری فدرال دموکراتیک نپال جناب آقای شهرام شنتیائی

Mr. Shahram Shantiaee

 

۸۸۸۴۵۶۵۸ ۸۸۸۲۵۴۱۳ info@nepaliran.com

www.nepaliran.com

خیابان مطهری، خیابان قائم مقام فراهانی ۲۶، شماره ۱۰، واحد ۱۷

 

لیست کنسولگری های افتخاری مقیم جمهوری اسلامی ایران
۵ (۱۰۰%) ۷ votes

نویسنده مطلب: admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *