خانه / گذرنامه ، ویزا و سفارت خانه ها / لیست کنسولگری های افتخاری مقیم ایران

لیست کنسولگری های افتخاری مقیم ایران

لیست کنسولگری های افتخاری مقیم ایران

لیست کنسولگری های افتخاری مقیم ایران

لیست کنسولگری های افتخاری مقیم ایران

embassy-logo-large

لیست کنسولگری های افتخاری مقیم جمهوری اسلامی ایران

ردیفنام کشورکنسول افتخاریتلفننمابرایمیل   وب­سایتآدرس
1جمهوری استونیجناب آقای آرمین متوفیان

Mr. Armen Mootafian

88829528

88829551

88825517mootafian73@yahoo.comخیابان خردمند، خیابان 18، شماره 4
2جمهوری افریقایمرکزیجناب آقای وحید صدر خانلو

Dr. Vahid Sadr

22016 960-422016 395drsadr@yahoo.com

hckl-iran.org

خیابان آفریقا، بلوار گلشهر، شماره 22، واحد 14
3ایرلندجناب آقای علیرضا فیض الهی

Dr. Alireza Feizollahi

8804192588040817feizollahi@arfconsult.com

www.dfa.ie

خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی، نبش خیابان 50، طبقه اول، شماره 6/2
4جمهوری دموکراتیک  کنگوجناب آقای  محمد یاسر عموئی

Mr. Mohammad yaser Amouei

8870105588701037yaseramouei@tabamehr.comخیابان خالد اسلامبولی، کوچه بیستم، طبقه اول، شماره 20
5جمهوری کنگو برازاویلجناب آقای حسین انگاشته

Mr. Hussain Engashteh

8870105588701037Engashteh@tabamehr.comمیدان آرژانتین،خیابان خالد اسلامبولی، کوچه بیستم، شماره 20
6کنیا (در فارس)جناب آقای سرفراز عبداللهی

Mr. Sarfaraz Abdolahi

071- 32348816071- 32274370sarfaraz150@gmail.comشیراز، خیابان توحید، مرکز تجارت شهر، واحد شماره 407
7پادشاهی لسوتوجناب آقای وحید صدر

Dr. Vahid Sadr

220 16 960-4220 16 395drsadr@yahoo.com

http://hckl-iran.org

خیابان افریقا، بلوار گلشهر، شماره 22، واحد 14
8مالتسرکار خانم فائزه زواره طباطبائی

Mrs. Faezeh Z. Tabatabaei

26405277-826405279f.tabatabaei@tabalegal.com

www.tabalegal.com

میرداماد، میدان مادر، خیابان وزیری پور، خسروانی، ساختمان شماره 4، واحد 21
9جمهوری فدرال دموکراتیک نپالجناب آقای شهرام شنتیائی

Mr. Shahram Shantiaee

 

8884565888825413info@nepaliran.com

www.nepaliran.com

خیابان مطهری، خیابان قائم مقام فراهانی 26، شماره 10، واحد 17

 

لیست کنسولگری های افتخاری مقیم ایران
5 (100%) 7 votes

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

آدرس مراکز پلیس+10

آدرس مراکز پلیس+10

آدرس مراکز پلیس+10 آدرس مراکز پلیس+10 آدرس مراکز پلیس+104.8 (96.36%) 11 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یازده =