درباره گروه ما

درباره ما
درباره ما

 

درباره گروه ما:

 

 

اُطلُبوُالعِلم وَلوُ بِالصّین

علم را بجوئید اگرچه در چین باشد. پیامبر گرامی اسلام(ص)

 

با سلام،

زمانی که ما شروع به فعالیت و تحقیقات در زمینه تحصیلات عالیه و اطلاع رسانی نمـــودیم یعنــی حدود سال 68 هنوز کامپیوتر و دستگاه فکس به بازارهای ایران راه نیافته بود و برای رسیـــــدن به کوچکترین اطلاعات در زمینه تحصیلات عالیه راه دشواری را میباستی طی مینمودیم و بیاد داریم پس از ظهور دستگاه فکس و سیستمهای کامپیوتری و اینترنت به چه میزان کارها راحتتر و عرصه فناوری اطلاعات به حد شگرفی توسعه یافت.

مؤسسه ما در اوایل سال 1370 بطور غیر رسمی فعالیت خود را در زمینه اطلاع رسانی تحصیلــــی و اعزام جوانان عزیز ایرانی که علاقمند به ادامه تحصیل در دانشگاههای خارجی بودند ، آغاز نمــود و درسال 1372 بصورت رسمی و با نام مؤسسه دهلوی که بعدها به مؤسسه دانشجویان تغییر نـام یافـت، ادامه فعالیت داد و حدود 16 سال بطور مستمر و با تلاش بی وقفه پرسنل و مدیران این مؤسســـــــه قدمهای بسیار چشمگیری را در زمینه رشد و اعتلای علمی و فرهنگی جوانان عزیز ایرانی برداشت.

مؤسسه با شروع فعالیت انتشاراتی خود در سال 1379 و با تهیه و تالیف بیش از 40  کتاب در زمیــنه تحصیلات عالیه در دانشگاههای خارجی توسط آقای مهدی دارا که در حال حاضر مدیریت گروه دانش و مؤسسه انتشاراتی دانشجویان را برعهده دارد، جایگاه ویژه ای را در بین قشر فرهنگی جامعــــه و دانشجویان کسب نموده است .

در حال حاضر در دهه سوم فعالیت مؤسسه مفتخریم که اعلام داریم توفیق یافته ایم نمایندگی رسمـــی بیش از 100 دانشگاه و کالج معتبر جهان را اخذ نماییم و با کوله باری از تجربه و سابقه ای درخشـــان گروه دانش آماده خدمت رسانی به جوانان عزیز ایرانی است و در این رهگذر از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهیم بود.

حال گروه ما با سابقه درخشان در زمینه اعزام دانشجو به دانشگاههای معتبر  افتخار دارد که بتواند قدم های کوچکی در جهت رشد و تعالی شما عزیزان و جوانان کشور عزیزمان ایران بر دارد.

امید است با کسب اطلاعات دقیق و موثّق به راهی که می خواهید در آن پای نهید کاملا آشنا گردید و با در نظر گرفتن کلیه مشکلات و مزایا و زوایای یک زندگی دانشجوئی تصمیم به این اقدام خطیر بگیرید، همانا موفقّیت در هر زمانی ، مکانی و در هر موضوعی نیاز به توکّل به خداوند متعال ، کسب اطلاعات دقیق و موثّق ، تصمیم قاطع ، اراده عالی و پشتکار بی نهایت دارد.


« چو مرد رهی علم و دانش بجوی

                                                           فلک را بکاو و راه هستی بپوی»

 

با آرزوی موفقیت و کامیابی روزافزون برای شما عزیزان و پویندگان علم

 

مدیریت سایت

No votes yet.
Please wait...

2 Comments

 1. متقاضی اعزام به مجارستان جهت تحصیل

  No votes yet.
  Please wait...
  1. سلام کیمیا جان
   امیدوارم خوب باشید.
   در حال حاضر ظرفیت بسیاری از کالج های مجارستان در شرف تکمیل است.
   جهت اطلاعات بیشتر با دفتر گروه دانش تلفن : 88427100 تماس حاصل فرمایید.
   ممنون بابت ابراز لطف حضرتعالی
   با تشکر

   مشخصات گروه دانش:
   ? “گروه دانش نماینده رسمی بیش از 100 دانشگاه و کالج معتبر جهان در ایران با بیش از 28 سال سابقه درخشان در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور”
   ? “مشاوره ما کاملا رایگان است”
   ? “قبل از هر اقدامی با مشاورین مجرب گروه دانش مشورت نمایید، قطعا به نفع خواهد بود.”

   ☎️ 02188427100 (20 Line)
   ? http://www.study3000.com
   ? Email: info@study3000.com
   ? Telegram.me/daneshgroup

   No votes yet.
   Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + سیزده =