خانه / تحصیل اتریش / دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش

دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش

دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش

دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش

دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش ، اطلاعات تحصیل در اتریش، شهر لینز

Johannes Kepler University of Linz
یوهانس کپلر دانشگاه لینز کوتاه: JKU یک نهاد عمومی آموزش عالی در لینز، است. این دانشگاه  کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و دیپلم در کسب و کار، مهندسی، حقوق، علوم، و علوم اجتماعی   را ارائه میدهد.

امروز، 19300  دانش آموز در دانشگاه در شمال شرق لینز مشغول تحصیل هستند، این دانشگاه برای اولین بار در اتریش دانشجویی الکترونیکی در سال 1998  را راه اندازی کردو کل پردیس دانشگاه  پوشش شبکه های بی سیمی را دارند.
در سال 2012 این موسسه آموزش عالی در 100 دانشگاه برتر در رتبه 41 قرار گرفت . با توجه  به رتبه بندی JKU  بهترین دانشگاه تازه تاسیس در اروپا  به زبان آلمانی است.

دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش
دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش

JKU به عنوان “دانشکده علوم اجتماعی، اقتصاد و کسب و کار” در سال  1966 تاسیس شد.دانشکده علوم و مهندسی سه سال بعد تاسیس شد و در سال 1975، دانشگاه دانشکده حقوق را اضافه کرد..دانشگاه به افتخار ستاره شناس به نام یوهانس کپلر نامگذاری شد.
دانشگاه JKU  در شمال شرقی لینز، واقع در منطقه Auhof از منطقه سنت ماگدالنا است.ساختمان دانشگاه در 90 هکتار 364000 متر مربع است. پردیس توسط خطوط تراموا 1 و 2 و خط اتوبوس سریع السیر 77. در روزهای هفته در دسترس است، سفر به مرکز شهرستان (Hauptplatz)   با ترامواحدود 16 دقیقه طول می کشد.
دانشکده علوم اجتماعی، اقتصاد و کسب و کار   : (SoWi)

دانشکده علوم اجتماعی، اقتصاد و کسب و کار قدیمی ترین و بزرگترین دانشکده در نظر دانشجویان و فارغ التحصیلان است.دانشکده متشکل از 32 موسسه درجه علمی در اقتصاد و مدیریت بازرگانی، انفورماتیک کسب و کار، کسب و کار و آموزش و پرورش، اقتصاد اجتماعی، جامعه شناسی و آماراست.مخفف دانشکده SoWi از نام آلمانی از دانشکده، Sozial- UND Wirtschaftswissenschaftliche Fakultät مشتق شده است.

دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش
دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش

دانشکده مهندسی و علوم طبیعی دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش

دانشکده علوم مهندسی و طبیعی در سال 1969 تاسیس شد و در ابتدا درجه در ریاضیات فنی، علوم کامپیوتر و فیزیک فنی ارائه شده است. با گذشت زمان، درجه در شیمی فنی و مهندسی، مکاترونیک و اطلاعات الکترونیک معرفی شدند.
دانشکده TN شامل 51 موسسه  متمایز و نام آلمانی Technisch-Naturwissenschaftliche Fakultät، از این رو مخفف آن TNF است.

دانشکده حقوق دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش
دانشکده حقوق رسمی در سال 1975 تاسیس شد، علاوه بر دیپلم و درجه دکترای حقوق، دانشکده RE ارائه می دهد مدرک لیسانس در حقوق تجارت .حقوق نیز از طریق آموزش از راه دور چند رسانه ای ارائه می گردد
مخفف RE از دو حرف اول نام آلمانی نام دانشکده، Rechtswissenschaftliche Fakultät مشتق شده است. در حال حاضر، دانشکده RE شامل 20 موسسه است.

دانشکده پزشکی دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش
جدید ترین دانشکدهJKU لینز است. ازسال 2014، دانشکده تحصیلات دانشگاهی در پزشکی را ارائه میدهد.یوهانس کپلر دانشگاه لینز اولین دانشگاه اتریشی مطالعات در طب انسانی با توجه به سیستم جدید کارشناسی-ارشد است. مدرک کارشناسی ارشد با همکاری دانشگاه علوم پزشکی گراتس انجام شده است. ، JKU لینز 300 دانش آموز در هر سال دررشته پزشکی را میپذیرد.

برنامه های میان رشته ای دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش
وب ، هنر وب و طراحی سایت و تجارت و اقتصاد، مهندسی وب و همچنین وب سایت و… نیز در مقطع کارشناسی ارشد نیز ارائه میشود. علوم وب به شاخه های مختلف تقسیم شده است.
. مسکن

بسیاری از خوابگاه های بزرگتر فاصله از دانشگاه هستند، از جمله یولیوس راب هایم، WIST هاوس، کپلر هایم، ESH و KHG هایم هستند. چند خوابگاه دیگر در نقاط مختلف لینز واقع،  است که ارائه مسکن برای بیش از 3100 دانش آموزان در لینزرا دارد.

کتابخانه دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش

تاسیس در سال 1965، موجودی در کتابخانه دانشگاه JKU  به سرعت در حال توسعه است و در حال حاضر بیش از 1.250،000 نسخه ارائه می دهد. بیش از 22،000  کتاب و تحقیق چالش برانگیز و بیش از 23000 کتاب پیدا  می کنید.
رزرو اتاق هتل:

دفتر خدمات اسکان در یوهانس کپلر دانشگاه لینز در ماه سپتامبر سال 1992 تاسیس شد. دفتر به عنوان یک رابط بین دانشگاه ها و هتل ها محلی عمل می کند. دفتر کارکنان دانشگاه در تخفیف در لینز برای بازدید کنندگان و مهمانان از دانشگاه کمک کند.

JKU بین المللی دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش

دانشگاه یوهانس کپلر فراتر از عملکرد آن به عنوان دانشگاه اتریشی درشبکه های بین المللی نیز فعالیت دارد.طیف گسترده ای از برنامه ها و پروژه ها توسط دانشکده ها و موسسات JKU حمایت شده است  وموافقت نامه های همکاری و عقد قرارداد با دانشگاه های مختلف واقع در 40 کشور و در پنج قاره است.

JKU به شدت فعال در زمینه استادان مهمان، سازماندهی رویدادها و کنفرانس های بین المللی، و تحقیق در همکاری با دانشگاه های همکار در سراسر جهان است. این اقدامات، بیشتر، به تقویت شهرت بین المللی دانشگاه مربوط است.. برنامه های متنوع اروپایی و بین المللی (به عنوان مثال اراسموس) اجازه می دهد هیات علمی و دانشجویان فرصت اضافی شخصی و فرهنگی به منظور افزایش فرصت های شغلی و پژوهش های بالقوه خود را در سطح بین المللی داشته باشند.

دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش
5 (100%) 10 votes

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

دانشگاه FH Joanneum اتریش

دانشگاه FH Joanneum اتریش دانشگاه FH Joanneum اتریش دانشگاه FH Joanneum اتریش ، اطلاعات تحصیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =