دانشگاه اروپائی کیف اوکراین یوروپسکی

دانشگاه اروپائی کیف اوکراین

دانشگاه اروپائی کیف – یوروپسکی

European University   e-u.in.ua

Європейський Університет Фінансів, Інформаційних Систем, Управління і Бізнесу

European University of Finances, Information Systems, Management and Business

دانشگاه اروپائی کیف یوروپسکی یکی از دانشگاهها جهت گذراندن دوره پیش دانشگاهی زبان روسی در شهر کیف می باشد و دارای امکانات خوب و مناسب در  شهر کیف میباشد.

علاوه بر برگذاری دوره پیش دانشگاهی پزشکی، مهندسی و علوم انسانی،دانشگاه اروپائی کیف یوروپسکی یکی از تخصصی ترین دانشگاههای رشته های مرتبط با اقتصاد در اوکراین می باشد.

دانشگاه اروپائی کیف اوکراین
دانشگاه اروپائی کیف اوکراین

شرایط ورود به دوره های پیش دانشگاهی دانشگاه اروپائی کیف یوروپسکی

برای ورود به دوره های پیش دانشگاهی دانشگاه اروپائی کیف یوروپسکی دانشجویان متقاضی تحصیل در اوکراین دانشگاه اروپائی کیف یوروپسکی باید ترجمه روسی مدارک دیپلم یا پیش دانشگاهی، کپی پاسپورت، ترجمه شناسنامه به زبان روسی و انگلیسی خود را به نمایندگان دانشگاه در ایران تحویل دهند تا پذیرش متقاضیان تحصیل در اوکراین صادر شود، ما مفتخیرم که یکی از بزرگترین نمایندگان رسمی و قانونی دانشگاههای اوکراین در ایران هستیم. بعد از دریافت ویزا دانشجو می تواند به اوکراین سفر کند و همراه با نماینده شرکت مستقر در اوکراین در دانشگاه اروپائی کیف یوروپسکی ثبت نام نماید.

دروس دوره پیش دانشگاهی دانشگاه اروپائی کیف یوروپسکی

دورس دوره پیش دانشگاهی بسیار مبتدی  و جهت آشنایی دانشجویان با ورژن روسی هر رشته می باشد.

گروه پزشکی : زبان روسی، بیولوژی، آناتومی، فیزیک، شیمی، ریاضی، تاریخ اوکراین، کامپیوتر

گروه مهندسی: زبان روسی، فیزیک، شیمی، ریاضی، تاریخ اوکراین، کامپیوتر

گروه انسانی: فلسفه، روانشناسی،ادبیات،ریاضی، تاریخ اوکراین، کامپیوتر

خوابگاه دانشگاه اروپائی کیف یوروپسکی

خوابگاه دانشگاه اروپائی کیف یوروپسکی در کنار یکی از دریاچه های زیبای شهر کیف اوکراین می باشد، فاصله خوابگاه با دانشگاه 3 کیلومتری است که باعث صرف هزینه زیاد رفت و آمد در زمستان (حداقل 100 دلار در ماه) برای دانشجویان میگردد. لذا این دانشگاه به دانشجویان به خاطر فاصله زیاد خوابگاه تا دانشگاه اروپائی کیف یوروپسکی توصیه نمیگردد. هزینه خوابگاه ماهیانه بین 80  دلار الی 110 دلار می باشد.

هزینه های تحصیل در دانشگاه اروپائی کیف یوروپسکی

هزینه دوره های پیش دانشگاهی دانشگاه اروپائی کیف یوروپسکی برای یکسال که شامل یکسال هزینه تحصیل در اوکراین دوره های پیش دانشگاهی، هزینه یکسال خوابگاه، بیمه، هزینه کارت و دفترچه دانشجویی،رجیستر و اقامت و هزینه یکسال خدمات موسسه برای دانشجو در اوکراین سر جمع 4200 دلار است.

هزینه تحصیل در رشته های مرتبط با اقتصاد در دانشگاه اروپائی کیف یوروپسکی به زبان روسی سالی 1700 دلار الی 2500 دلار بدون خوابگاه است. تحصیل در دانشگاه اروپائی کیف یوروپسکی به زبان انگلیسی سالیانه 2000 دلار الی 3000 دلار بدون خوابگاه می باشد.

No votes yet.
Please wait...

نویسنده مطلب: admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 3 =