خدمات گروه ما برای مشمولین

خدمات گروه ما برای مشمولین

خدمات گروه ما برای متقاضیان آقا و ذکور ۱۷ ساله دیپلمه

 

خدمات گروه ما برای متقاضیان آقا و ذکور ۱۷ ساله دیپلمه!!! ( پذیرش + ویزا + معافیت تحصیلی )

بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران آقایان متولد سال 1378 یک ماه بعد از ماه تولد در سال 95 الخروج می شوند و تا زمانیکه خدمت سربازی خود را انجام نداده اند نمی توانند از ایران خارج شوند.

 

متولدین  1377 پس از پایان سال 1394 فرصتی برای خروج ازکشور و تحصیل در دانشگاه نخواهند داشت.

از سوی دیگر به خاطر داشته باشیم که متولدین 1379 هنوز دوره پیش دانشگاهی خود را نگذرانده اند. پس باید برنامه ریزی به گونه ای باشد که مشکلی برای داوطلبین ایجاد نکند و تنها مقصد مطمئن و بدون دردسر کشور بلاروس می باشد.

پذیرش و معافیت تحصیلی برای متولدین سالهای مختلف طبق جدول آخرین مهلت خروج از کشور به صورت زیر است:

سال تولدآخرین مهلت خروج از کشور
1378یک ماه قبل از ماه تولد در سال 95
1379یک ماه قبل از ماه تولد در سال 96

دقت کنید که متقاضی میبایست ۳ ماه قبل از آخرین مهلت خروج ، گذرنامه و دیپلم دبیرستان را گرفته باشد. تا بتواند بصورت قانونی و به موفقیت از کشور خارج شود.

متولدین سال 1378 می توانند یک ماه قبل از ماه تولد در سال 95 با اخذ پذیرش از ایران خارج شوند و پس از ثبت نام در دانشگاه، نسبت به تشکیل پرونده دانشجویی در سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور مقصد اقدام میکنند. پس از تشکیل پرونده و ارسال مدارک به کشور ایران، خانواده دانشجو می توانند با مراجعه به وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری برای اخذ معافیت تحصیلی برای دانشجویان خارج از کشور اقدام مینمایند. پس از تشکیل پرونده و بررسی آن توسط وزارت علوم و تامین وثیقه مربوطه حکم معافیت تحصیلی صادر و برای سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور مربوطه ارسال میگردد. از آن پس دانشجو مجاز خواهد بود حداکثر ۳ ماه در سال در ایران در کنار خانواده خود باشد.

 

نویسنده مطلب: admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 14 =