خانه / تحصیل اوکراین / توصیه ها ‌، شرایط و قوانین اوکراین

توصیه ها ‌، شرایط و قوانین اوکراین

توصیه ها ، ‌شرایط و قوانین اوکراین

توصیه ها ، ‌شرائط و قوانین اوکراین

 1. با آگاهی کامل و استناد به تحقیقات قبلی توسط خود و تحقیق در منابع علمی، تحصیلی ، کاتالوگها و بولتنهای دانشگاهی ، مراکز اطلاع رسانی داخلی و خارجی ، منابع بین المللی مانند اینترنت و مشورت با خانواده و والدین و اطرافیان و با آگاهی کامل از شرائط و امکانات آموزشی دانشگاه ، دانشگاه را انتخاب نموده زیرا مسئولیت تمامی مسائل آتی دانشجوئی در کشور مورد نظر بعهده خودتان میباشد .
 2. کلیه هزینه های تحصیل توسط منابع شخصی یا قیم باید پرداخت گردد و با اطلاع از این امر که در صورت عدم توانائی مالی یا انصراف از تحصیل در هر مقطع زمانی و به هر دلیل کلیه هزینه های پرداختی تا آن زمان غیر قابل برگشت میباشد.
 3. از این امر کاملا مطلع باشید که رشته تحصیلی و دانشگاه انتخابی غیر قابل تغییر و تابع مقررات و ضوابط دانشگاه است و در صورت عدم تمایل به ادامه تحصیل منابع هزینه شده غیر قابل برگشت میباشد .
 4. پذیرش تحصیلی با توجه به سطح نمرات تحصیلی اینجانب میباشد و توسط دانشگاه بررسی و اعلام نتیجه خواهد شد و میبایستی قبل از اتمام دوره پیش دانشگاهی به دانشگاهها مراجعه و کلیه اقدامات لازم جهت ثبت نام در دوره دانشگاهی را به انجام برسانم .
 5. کلیه اطلاعات دریافتی درباره دانشگاه و امکانات خوابگاهی و کیفیت تحصیلی از مؤسسه که بصورت اطلاع رسانی کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده شده است عین مصادیق ارائه شده توسط دانشگاه در بولتنهای دانشگاهی میباشد و مطابق با اطلاعات داده شده در کاتالوگهای دانشگاهها بوده که میبایستی توسط شما مطالعه کامل گردد.
 6. آدرس و شماره تلفنهای دانشگاه و وب سایت دانشگاه جهت کسب اطلاعات بیشتر توسط مؤسسه در اختیار شما قرار داده شده است که پس از تحقیقات لازم از منابع مختلف و با علم به شرائط دانشگاه و کشور مورد نظر اقدام به ثبت نام نمائید و از شرائط پذیرش و استانداردهای آموزشی این دانشگاه و هزینه های زندگی و تحصیل و امکانات و کیفیت دانشگاهی در این کشور آگاهی و اطلاعات کامل را کسب فرمائید و از آنها تبعیت و پیروی نمایم.
 7. با توجه به درخواست شما و بصورت کاملا اختیاری میتوانید از یک فرد راهنما در کشور مقصد استفاده نمایید و هرگونه مسئله ای در آینده در رابطه با مسائل فی مابین شما و راهنمای انتخابی بعهده شما میباشد و مؤسسه صرفا بعنوان یک معرف هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 8. مؤسسه بعنوان نماینده دانشگاهها کلیه مراحل اطلاع رسانی و راهنمائی و ثبت نام دانشگاه را بصورت رایگان و با حق العمل مناسب به انجام رسانیده است.
 9. در صورتیکه اقامت شما هنگام ورود به کشور مورد نظر یا پس از آن توسط مامورین مرزهای هوائی و زمینی(با توجه باینکه این مامورین کاملا مختار در دیپورت اشخاص میباشند) به هر دلیلی دچار مشکل شود با توجه باینکه روادید و پذیرش تحصیلی اینجانب کاملا قانونی بوده است هیچگونه مسئولیتی نسبت به ضرر و زیان شما متوجه مؤسسه نمیباشد .
 10. هنگام ورود به کشور مورد نظر مبلغ ارز رایج کافی بهمراه داشته باشید ( حداقل به میزان شهریه دانشگاه و 6 ماه هزینه زندگی).
 11. میبایستی از قوانین خوابگاهی تبعیت و پیروی فرمائید و در صورت عدم رعایت قوانین دانشگاه و خوابگاه و برهم زدن نظم دانشگاه و خوابگاه، دانشگاه مجاز به اخراج شما میباشد.
 12. در صورت بی نظمی و درگیری و ایجاد تنش و مصرف مشروبات الکلی در محیط خوابگاه دانشگاه مجاز به اخراج دانشجو و اعلام مراتب به سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور مربوطه میباشد.
 13. دانشجو مجاز به نگهداری حیوانات اهلی و وحشی از قبیل سگ و گربه در محیط خوابگاه نمیباشد.
 14. دانشجو میبایستی ساعات تردد خوابگاهی را رعایت نموده و در وقت مقتضی به خوابگاه مراجعه نماید.
 15. دانشجو در صورتیکه مایل به اجاره منزل خارج از محیط خوابگاه باشد ، کلیه عواقب ناشی از آن متوجه خودش میباشد.
 16. کلیه هزینه های زندگی متناسب با نحوه خرجکرد و عملکرد دانشجو میباشد و در صورت صرف هزینه های گزاف برای صرف غذا در رستورانهای شهری گران قیمت ، طبعا هزینه های زندگی و خورد و خوراک بسیار بالا خواهد رفت و عواقب ناشی از آن متوجه شخص دانشجو میباشد.
 17. حضور مرتب و منظم در کلاسهای آموزشی الزامی است و در صورت غیبت بیش از دو هفته دانشگاه مجاز به اخراج و ممانعت از شرکت در امتحانات دانشجو میباشد.
 18. در صورت عدم موفقیت در امتحانات دانشگاه ، جریمه نقدی و آموزش خصوصی اجباری برای دانشجو توسط دانشگاه در نظر خواهد گرفت.
 19. در صورتیکه دانشجو 3 ترم اصلی دانشگاه مردود شود دانشگاه مجاز به اخراج وی از دانشگاه خواهد بود.
 20. در هنگام ورود به کشور مورد نظر با سر و وضع ظاهری مرتب و آراسته درخور اتباع کشور جمهوری اسلامی ایران حضور یابید و بعنوان یک دانشجو و نماینده کشور جمهوری اسلامی ایران کلیه مسائل اخلاقی و موازین و شئونات اسلامی را در تمامی دوران تحصیل در کشور مورد نظر که نشانگر فرهنگ والا و تمدن غنی جمهوری اسلامی ایران است ، رعایت نمایید و هر گونه مسئله ای که در اثر عدم رعایت مراتب فوق پیش بیاید مسئولیتش بعهده شما خواهد بود .

 

 

توصیه ها ‌، شرایط و قوانین اوکراین
5 (100%) 4 votes

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

توصيه های مهم در رابطه با اقامت و رواديد تحصيلی دانشجويان

توصیه های مهم در رابطه با اقامت و روادید تحصیلی دانشجویان

  توصیه های مهم در رابطه با اقامت و روادید تحصیلی دانشجویان   دانشجویان پس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − یک =