تماس با موسسه

متقاضی گرامی،

موسسه در سال 1383 پس از اخذ مجوز از وزارت علوم  تحقیقات و فناوری در حوزه های مجارستان و اوکراین به ثبت رسیده و آغاز به فعالیت نمود و اکنون بر خود می بالیم که توانسته ایم خدمات شایانی به جوانان ایران عزیز ارایه نماییم و در تمام این سالها با لطف و عنایات حضرت حق ، موفقیت های چشم گیری را داشته ایم و با سیاست های گروهی اتخاذ شده فی مابین موسسات توانسته ایم سرویس ها و خدمات ایده آلی را به جوانا این مرز و بوم ارایه نماییم.

از اینکه ما را در این راه خطیر و تصمیم مهم زندگی خویش  انتخاب نموده اید بر خود می بالیم و همواره مایه ی مباهات ما خواهد بود.مدیریت موسسه سیر دانش صدف

 =====================================================================

 تماس با موسسه :

لطفا جهت کسب اطلاعات در هر حوزه و هر کشور صرفا با تلفن های همان موسسه تماس حاصل فرمایید.

هر یک از موسسات اعزام دانشجو مجاز معرفی شده در این وب سایت دارای مدیریت و تیم مشاوره و حوزه ی فعالیت و آدرس و محل و وب سایت مستقل می باشد.

 

این وب سایت صرفا جهت معرفی و تبلیغ موسسات مجاز وزارت علوم و حمایت موسسات از یکدیگر با در نظر گرفتن استقلال و رعایت محدوده و حوزه ی کاری و صنفی،  راه اندازی گردیده است و امید است که در جهت خدمت رسانی به جامعه ی علمی و دانش پژوهان و دانشجویان گرامی بتواند قدم های موثری بردارد.

 

جهت دریافت آخرین اطلاعات ، بروشور رایگان ، سی دی های رایگان محیط های دانشگاهی و کتابچه های راهنمای تحصیلی بصورت رایگان با هر یک از موسسات بصورت مستقل تماس حاصل فرمایید و یا به صورت حضوری به این موسسات مراجعه فرمایید.

با تشکر

 

 

آدرس موسسه

تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از تقاطع استاد مطهری ، خیابان شریعتی ، خیابان شکرآبی، پلاک 10 ، واحد 5

تلفن : (۱۰ خط ویژه) 88427100

 ====================================================================

تماس با موسسه
به این مقاله تحصیلی امتیاز دهید