کالج های چک

کالج های چک
کالج های چک

کالج های چک

Back212کالج گردشگری مدیریت هتل و چشمه های آب معدنی کشور چک

Back212 کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک

 

کالج های چک

کالج گردشگری، مدیریت هتل و چشمه های آب معدنی، کالجی خصوصی است که مجوز جذب دانشجو در رشته اقتصاد و مدیریت در مقطع کارشناسی را نیز دارد. فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی پس از گذراندن آزمون های نهایی و ارائه پایان نامه، مدرک کارشناسی BC دریافت می کنند. این کالج از سیستم انتقال واحد اروپا (ECTS) بهره می برد، که در این سیستم دانشجو می تواند در کالج ها و دانشگاه های خارج نیز واحدهای تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب کند.

کالج گردشگری، مدیریت هتل و چشمه های آب معدنی را اتحادیه هتل ها و رستوران ها تاسیس کرد. موسس کالج گردشگری، مدیریت هتل و چشمه های آب معدنی، مدیر و کارکنان بخش آموزش و شورای آموزشی همه با هم در راستای آموزش عملی وانشجویان همکاری می کنند. کالج گردشگری، مدیریت هتل و چشمه های آب معدنی از بین چندین دانشگاه و کالج در سال ۲۰۰۱ سوبسیدی جهت حمایت از گردشگری دریافت کرد، که خود گواهی بر عملکرد این کالج است و …

کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک یکی از قدیمی ترین (تاسیس سال ۲۰۰۱) و بزرگ ترین دانشگاه های خصوصی در جمهوری چک است. حدود ۱۸۰۰ دانشجو در سال تحصیلی ۲۰۱۲ – ۲۰۱۳ در این دانشگاه مشغول به تحصیل بودند. کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک در سال ۲۰۰۷ حکم دانشگاه خصوصی را دریافت کرد که در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو می پذیرد. بیشتر استادان رشته “روابط بین الملل و مطالعات اروپایی” خارجی هستند. اما برخی نیز اهل چک هستند که تجربه کاری بسیاری در کشورهای انگلیسی زبان دارند. این کالج در شهر بزرگ قرار دارد.خوابگاه دانشگاه در خوابگاههای بازسازی شده و مدرن Jarov پراگ واقع است. در کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک رشته های تحصیلی به زبان چک جهت دانشجویان خارجی ارائه می شود و برنامه هایی نیز جهت معرفی آنها به پراگ و جمهوری چک میز در کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک ترتیب داده می شود و ….

کالج های چک
به این مقاله تحصیلی امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *