تبادل دانشجوی واحد نجف‌آباد با مجارستان

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار گروه ما
  4. chevron_right
  5. تبادل دانشجوی واحد نجف‌آباد با مجارستان

636028093048857854

 

رئیس کالج ابن‌سینای مجارستان: دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد محیط امنی برای دانشجویان خارجی است

شاهرخ میرزا حسینی بنیانگذار و رئیس کالج ابن سینای مجارستان به همراه حسین ابراهیمی سرپرست اداره کل امور بین‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی به منظور امکان‌سنجی تبادل دانشجو و استاد با دانشگاه‌های اروپایی، از بخش‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نجف‌آباد، میرزاحسینی در باره این بازدید گفت: «در تلاش هستیم که با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی، برخی از دوره‌های را برای دانشجویان دانشگاه‌های اروپایی در ایران برگزار کنیم. به همین منظور و به پیشنهاد سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، از بخش‌های مختلف واحد نجف آباد بازدید داشتیم. شخصا انتظار دیدن چنین فضای بزرگ و امکانات به روز و مجهزی را نداشتم. گشاده رویی و میهمان نوازی مسئولان این واحد هم برایم جالب توجه بود. امکاناتی که در دانشکده پزشکی و مرکز مهارت‌های بالینی این دانشگاه نیز وجود دارد را در کمتر دانشگاهی مشاهده کرده‌ام.»

رئیس کالج ابن سینای مجارستان افزود: «در نظر داریم تا در حوزه پزشکی دانشجویانی که مایل به طی دوره‌های کوتاه مدت در ایران هستند را از دانشگاه‌های معتبر اروپایی به ایران و واحد نجف آباد اعزام کنیم و اکنون در حال هماهنگی‌های این اقدام هستیم. دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد یک محیط امن و مجهز برای دانشجویان خارجی به حساب می‌آید. متمرکز بودن محل اسکان، سالن‌های مطالعه، محیط‌های ورزشی، آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها در یک فضای مناسب این دانشگاه را به یک شهر بزرگ علمی تبدیل کرده است.»

میرزاحسینی در مورد زمان امضای تفاهم نامه و اجرایی شدن تبادل دانشجو بین واحد نجف آباد و دانشگاه‌های اروپایی خاطرنشان کرد: «ما در ابتدای راه هستیم ولی در همین ابتدای کار با سرعت قابل توجه به جلو رفته‌ایم. این اتفاق در حال شکل گرفتن است و متوقف نخواهد شد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ