لیست کنسولگری های افتخاری مقیم جمهوری اسلامی ایران

لیست کنسولگری های افتخاری مقیم جمهوری اسلامی ایران

لیست کنسولگری های افتخاری مقیم جمهوری اسلامی ایران

embassy-logo-large

لیست کنسولگری های افتخاری مقیم جمهوری اسلامی ایران

ردیف نام کشور کنسول افتخاری تلفن نمابر ایمیل   وب­سایت آدرس
1 جمهوری استونی جناب آقای آرمین متوفیان

Mr. Armen Mootafian

88829528

88829551

88825517 mootafian73@yahoo.com خیابان خردمند، خیابان 18، شماره 4
2 جمهوری افریقایمرکزی جناب آقای وحید صدر خانلو

Dr. Vahid Sadr

22016 960-4 22016 395 drsadr@yahoo.com

hckl-iran.org

خیابان آفریقا، بلوار گلشهر، شماره 22، واحد 14
3 ایرلند جناب آقای علیرضا فیض الهی

Dr. Alireza Feizollahi

88041925 88040817 feizollahi@arfconsult.com

www.dfa.ie

خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی، نبش خیابان 50، طبقه اول، شماره 6/2
4 جمهوری دموکراتیک  کنگو جناب آقای  محمد یاسر عموئی

Mr. Mohammad yaser Amouei

88701055 88701037 yaseramouei@tabamehr.com خیابان خالد اسلامبولی، کوچه بیستم، طبقه اول، شماره 20
5 جمهوری کنگو برازاویل جناب آقای حسین انگاشته

Mr. Hussain Engashteh

88701055 88701037 Engashteh@tabamehr.com میدان آرژانتین،خیابان خالد اسلامبولی، کوچه بیستم، شماره 20
6 کنیا (در فارس) جناب آقای سرفراز عبداللهی

Mr. Sarfaraz Abdolahi

071- 32348816 071- 32274370 sarfaraz150@gmail.com شیراز، خیابان توحید، مرکز تجارت شهر، واحد شماره 407
7 پادشاهی لسوتو جناب آقای وحید صدر

Dr. Vahid Sadr

220 16 960-4 220 16 395 drsadr@yahoo.com

http://hckl-iran.org

خیابان افریقا، بلوار گلشهر، شماره 22، واحد 14
8 مالت سرکار خانم فائزه زواره طباطبائی

Mrs. Faezeh Z. Tabatabaei

26405277-8 26405279 f.tabatabaei@tabalegal.com

www.tabalegal.com

میرداماد، میدان مادر، خیابان وزیری پور، خسروانی، ساختمان شماره 4، واحد 21
9 جمهوری فدرال دموکراتیک نپال جناب آقای شهرام شنتیائی

Mr. Shahram Shantiaee

 

88845658 88825413 info@nepaliran.com

www.nepaliran.com

خیابان مطهری، خیابان قائم مقام فراهانی 26، شماره 10، واحد 17

 

لیست کنسولگری های افتخاری مقیم جمهوری اسلامی ایران
به این مقاله تحصیلی امتیاز دهید

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *