لیست کنسولگری های افتخاری مقیم جمهوری اسلامی ایران

لیست کنسولگری های افتخاری مقیم جمهوری اسلامی ایران

لیست کنسولگری های افتخاری مقیم جمهوری اسلامی ایران

embassy-logo-large

لیست کنسولگری های افتخاری مقیم جمهوری اسلامی ایران

ردیفنام کشورکنسول افتخاریتلفننمابرایمیل   وب­سایتآدرس
۱جمهوری استونیجناب آقای آرمین متوفیان

Mr. Armen Mootafian

۸۸۸۲۹۵۲۸

۸۸۸۲۹۵۵۱

۸۸۸۲۵۵۱۷mootafian73@yahoo.comخیابان خردمند، خیابان ۱۸، شماره ۴
۲جمهوری افریقایمرکزیجناب آقای وحید صدر خانلو

Dr. Vahid Sadr

۲۲۰۱۶ ۹۶۰-۴۲۲۰۱۶ ۳۹۵drsadr@yahoo.com

hckl-iran.org

خیابان آفریقا، بلوار گلشهر، شماره ۲۲، واحد ۱۴
۳ایرلندجناب آقای علیرضا فیض الهی

Dr. Alireza Feizollahi

۸۸۰۴۱۹۲۵۸۸۰۴۰۸۱۷feizollahi@arfconsult.com

www.dfa.ie

خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی، نبش خیابان ۵۰، طبقه اول، شماره ۶/۲
۴جمهوری دموکراتیک  کنگوجناب آقای  محمد یاسر عموئی

Mr. Mohammad yaser Amouei

۸۸۷۰۱۰۵۵۸۸۷۰۱۰۳۷yaseramouei@tabamehr.comخیابان خالد اسلامبولی، کوچه بیستم، طبقه اول، شماره ۲۰
۵جمهوری کنگو برازاویلجناب آقای حسین انگاشته

Mr. Hussain Engashteh

۸۸۷۰۱۰۵۵۸۸۷۰۱۰۳۷Engashteh@tabamehr.comمیدان آرژانتین،خیابان خالد اسلامبولی، کوچه بیستم، شماره ۲۰
۶کنیا (در فارس)جناب آقای سرفراز عبداللهی

Mr. Sarfaraz Abdolahi

۰۷۱- ۳۲۳۴۸۸۱۶۰۷۱- ۳۲۲۷۴۳۷۰sarfaraz150@gmail.comشیراز، خیابان توحید، مرکز تجارت شهر، واحد شماره ۴۰۷
۷پادشاهی لسوتوجناب آقای وحید صدر

Dr. Vahid Sadr

۲۲۰ ۱۶ ۹۶۰-۴۲۲۰ ۱۶ ۳۹۵drsadr@yahoo.com

http://hckl-iran.org

خیابان افریقا، بلوار گلشهر، شماره ۲۲، واحد ۱۴
۸مالتسرکار خانم فائزه زواره طباطبائی

Mrs. Faezeh Z. Tabatabaei

۲۶۴۰۵۲۷۷-۸۲۶۴۰۵۲۷۹f.tabatabaei@tabalegal.com

www.tabalegal.com

میرداماد، میدان مادر، خیابان وزیری پور، خسروانی، ساختمان شماره ۴، واحد ۲۱
۹جمهوری فدرال دموکراتیک نپالجناب آقای شهرام شنتیائی

Mr. Shahram Shantiaee

 

۸۸۸۴۵۶۵۸۸۸۸۲۵۴۱۳info@nepaliran.com

www.nepaliran.com

خیابان مطهری، خیابان قائم مقام فراهانی ۲۶، شماره ۱۰، واحد ۱۷

 

لیست کنسولگری های افتخاری مقیم جمهوری اسلامی ایران
۵ (۱۰۰%) ۷ votes

نویسنده مطلب: admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *