رشته بیوتکنولوژی دانشگاه پچ مجارستان

 

رشته بیوتکنولوژی دانشگاه پچ مجارستان

رشته بیوتکنولوژی دانشگاه پچ مجارستان

رشته بیوتکنولوژی در دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان

دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان امسال رشته بیوتکنولوژی را به دانشجویان متقاضی تحصیل در مجارستان  به شرح زیر ارائه می دارد: کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی پزشکی دوره کارشناسی ارشد مدت زمان آموزش  ۴: ترم زبان تدریس: انگلیسی

رشته بیوتکنواوژی جزو ۱۰ رشته برتر پول سلز دنیا می باشد.

 

رشته بیوتکنولوژی دانشگاه پچ مجارستان

شرح برنامه استفاده از بیوتکنولوژی در پزشکی گسترده ترو تبدیل به نیازهای اصلی بالینی شده است. در توسعه روش های تشخیصی پیچیده، طراحی، دارویی مؤثر و درمان شخصی نیاز به بیوتکنولوژی وجود دارد. دو گرایش این رشته بیوتکنولوژی مولکولیو تکنولوژی وسلولی وبافت. هر دو گرایش  مهارت  و دانش لازم را در  فارغ التحصیلان  برای تجهیز در تحقیقات پایه اکسل، و همچنین کاربردهای بالینی و دارویی بیوتکنولوژی ایجاد می کند.

این دروس توسط استادان برجسته مجارستانی و استادان متخصص از کشورهای دیگر ، از جمله بریتانیا و ایالات متحده تدریس خواهد شد که این یکی از بزرگترین امتیازات دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان در رشته بیوتکنولوژی به زبان انگلیسی می باشد.

علاوه بر این، این برنامه با هدف ارائه دانش کلی در اقتصاد، مدیریت و حقوق کسب و کار ارائه می شود با وجودی که این دوره به شیوه های اتحادیه اروپا  تدریس خواهد شد ، مسائل خاص مربوط به ایالات متحده آمریکا ، چین و هند را در بر خواهد داشت. آخرین مهلت درخواست : ۲۰۱۴ ژوئن ۱۵ شهریه : ۵۵۰۰ یورو / ترمی Pecs Medical University: www.pote.com

دانشجویان متقاضی تحصیل در مجارستان که تاریخ ثبت نام در رشته بیوتکنولوژی را در کشور مجارستان برای دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان از دست داده اند می توانند برای سال ۲۰۱۵ میلادی درخواست رزو نماییند.

رشته بیوتکنولوژی جزو ۱۰ رشته برتر در دنیا می باشد و هر ساله جزو رشته های درخواستی برای مهاجرت به کشور هایی همچون کانادا، استرالیا،دانمارک،امریکا و کشور های پیشرفته دیگر است.

لازم به ذکر است تمامی گرایشات بیوتکنولوژی مانند ژنتیک،بیوفیزیک، بیوشیمی و غیره … در مقاطع بعدی تحصیلی برای دانشجویان متقاضی تحصیل در مجارستان ارائه میگردد.

آدرس دانشکده علوم پزشکی دانشگاه Pecs مجارستان در قلب اروپا

Address  H-7624 Pecs, Szigeti st.12 Hungary

Tel.  ۰۰۳۶ (۷۲)۵۳۶-۱۱۰

Studentservice. Centere . aok.pte.hu

www.medschool.pte.hu

 

رشته بیوتکنولوژی دانشگاه پچ مجارستان
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

نویسنده مطلب: admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *