دانشگاه زبان های خارجه مینسک MSLU

دانشگاه زبان های خارجه مینسک MSLU

دانشگاه زبان های خارجه مینسک MSLU

دانشگاه زبان های خارجه مینسک یکی از قدیمی ترین دانشگاههای بلاروس است که برگذار کننده دوره های لیسانس  و فوق لیسانس و دکترا در زبان های انگلیسی ,المانی,فرانسوی ,ایتالیایی ,ژاپنی ,چینی,عربی ,ترکی ,کره ای,چکی, فارسی ,روسی و بلاروسی است.

رشته هایی از قبیل تفسیر و ترجمه,اموزش و تدریس زبان انگلیسی ,ادبیات انگلیسی در دانشگاه زبان های خارجه مینسک MSLU تدریس میشود.

دانشگاه زبان های خارجه مینسک MSLU
دانشگاه زبان های خارجه مینسک MSLU

شرایط تحصیل در بلاروس دانشگاه زبان های خارجه مینسک MSLU

علاقمندان به تحصیل در بلاروس که قصد تحصیل در دانشگاه زبان های خارجه مینسک MSLU را دارند باید دوره پیش دانشگاهی دوره زبان را بگذرانند.دانشگاه زبان های خارجه مینسک MSLU معمولا زبان اول را روسی قرار می دهد، با اینکه سیتم آموزش زبان دوم بر پایه همان زبان درخواستی است یعنی انگلیسی را با انگلسی آموزش می دهند و زبان های دیگر را با همان زبان، اما دانشجو متقاضی تحصیل در بلاروس واحد هایی در طول مدت تحصیل در دانشگاه زبان های خارجه مینسک MSLU نیاز به دانستن زبان روسی می باشد،برای همین امر دانشجوی متقاضی تحصیل در بلاروس باید در حد متوسط به زبان روسی آشنایی داشته باشد که در دوره پیش دانشگاهی زبان دانشگاه زبان های خارجه مینسک MSLU این امر ممکن می شود. بعد از اتمام دوره پیش دانشگاهی زبان دانشگاه زبان های خارجه مینسک MSLU دانشجو می تواند بدون امتحان ورودی و با در دست داشتن مدرک دوره پیش دانشگاهی دانشگاه زبان های خارجه مینسک MSLU به دانشگاه ورود و در شاخه درخواستی خود تحصیل نماید.

مدرک کارشناسی با لیسانس دانشگاه زبان های خارجه مینسک MSLU چهار ساله می باشد و برای کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس این دوره بین یک و نیم الی 2 سال است.

دوره دکترا هم بین 2 سال الی 4 سال می باشد.

 

دانشگاه زبان های خارجه مینسک MSLU
5 (100%) 2 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هشت =