دانشگاه دولتی ورزش و توریسم بلاروس BSTU

دانشگاه دولتی ورزش و توریسم بلاروسBSTU

تحصیل در بلاروس در دانشگاه دولتی ورزش و توریسم بلاروس BSTU

دانشگاه دولتی ورزش و توریسم بلاروس BSTU زیر نظر وزارت تربیت بدنی و توریسم کشور بلاروس اداره می شود.

اساتید و مربیان دانشگاه دولتی ورزش و توریسم بلاروس BSTU علاوه بر دارا بودن مدارج علمی بالا، اکثرا قهرمان سالهای قبل اروپا و جهان و المپیاد بوده اند که در تربیت نخبگان ورزش و مربیان شهرت جهانی دارند.

تحصیل در بلاروس - دانشگاه دولتی ورزش و توریسم بلاروسBSTU
تحصیل در بلاروس – دانشگاه دولتی ورزش و توریسم بلاروسBSTU

من جمله فارغ التحصیلان و استادان دانشگاه دولتی ورزش و توریسم بلاروس BSTU، قهرمان جهان آقای “الکساندر مدوید” میباشند که بیش از 10 بار قهرمان جهان و المپیک در رشته کشتی آزاد گردیده و رقیب جهان پهلوان تختی نیز بوده است.

اکنون دو هزار دانشجو با بهره گیری از مدرنترین متدهای روز جهان در رشته های مختلف ورزشهای جمعی و انفرادی و طب ورزشی مشغول تحصیل nv دانشگاه دولتی ورزش و توریسم بلاروس BSTU هستند که 270 نفر آنها قهرمانان اروپا، جهان و المپیک در رشته های مختلف میباشند.

سیستم آموزش دانشگاه دولتی ورزش و توریسم بلاروس BSTU، تحت نظر اساتید مجرب در سالنهای ورزش و استادیوم های مجهز به پیشرفته ترین وسائل تکنیکی و با نظارت مراکز طب ورزشی اداره میشود.

شرایط تحصیل در بلاروس دانشگاه دولتی ورزش و توریسم بلاروس BSTU

دانشگاه دولتی ورزش و توریسم بلاروس BSTU را در زمینه ورزشی می توان دو بخش دانست، بخش اول قسمت وزشی دانشگاه دولتی ورزش و توریسم بلاروس BSTU را مربوط به مربی گردی می باشد که افرادی از نظز قوای جسمی توانایی لازم برای ورزش های خاص را ندارند در این گروه قرار می گیرند و قسمت دوم بخش ورزشی دانشگاه دولتی ورزش و توریسم بلاروس BSTU هم مشخص می باشد.

دانشجوی متقاضی تحصیل در بلاروس چه در بخش تربیت بدنی و چه در بخش توریسم باید دوره پیش دانشگاهی را بگذراند، رشته هایی مثل رشته توریسم دانشجو باید به زبان انگلیسی هم در حد متوسط مسلط باشد.

بعد از اتمام دوره پیش دانشگاهی تربیت بدنی و پیش دانشگاهی توریسم دانشجوی متقاضی تحصیل در بلاروس می تواند بدون امتحان ورودی به دانشگاه دانشگاه دولتی ورزش و توریسم بلاروس BSTU ورود کند.

دورهای لیسانس دانشگاه دولتی ورزش و توریسم بلاروس BSTU معمولا 4 ساله می باشد و دوره های فوق لیسانس یا کارشناسی این دانشگاه یک و نیم ساله می باشد.

در مقطع دکترا بسته به رشته دانشجو بین 2 تا 4 سال امکان دارد تحصیل دانشجو طول بکشد.

 

دانشگاه دولتی ورزش و توریسم بلاروس BSTU
5 (100%) 2 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + یک =