تحقیقات در دانشگاه پزشکی پچ مجارستان

تحقیقات در دانشگاه پزشکی پچ مجارستان

تحقیقات در دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان

Pecs Medical University

با اینکه هدف اصلی مدرسه پزشکی آموزش علوم و هنر پزشکی در مجارستان است، تحقیق نیز اهمیت بسزایی در آن دارد. ما بر این باوریم که تحقق دستاوردهای علمی در سطح جهان میسر نیست مگر با آموزش و تدریس مستمر.

نظریه از طریق پروژه ها و برنامه های تحقیقی مختلف در حوزه زیست شناسی در مدرسه پزشکی پچ مجارستان تجلی پیدا کرد که فرصت مناسبی برای مدرسان و دانشجویان جهت مشارکت در پروژه های مرتبط با حوزه آموزشی شما فراهم می آورد.

 

دستاوردهای علمی مدرسه پزشکی پچ مجارستان در سطح جهان نیز شهرت دارند. در حال حاضر بیش از ۶۰ پروژه تحقیقی به حمایت آکادمی علوم مجارستان، بنیاد تحقیق ملی و وزارت بهداشت مجارستان در حال انجام است. این دانشگاه از بنیادهای بین المللی چون Wellcom Trust , European union Frameworks موسسه پزشکی Howard Hughes کمک های مالی دریافت می کند. همکاری نزدیک دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان با بخش صنعت نیز باعث جلب حمایت شرکت های دارو سازی محلی  و کارخانه های صنعتی در کشور مجارستان مختلف شده است.

 

از دانشجویان علاقه مند به اشتغال در بخش تحقیقات پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان دعوت می کنیم در برنامه های ما شرکت کنند. این دانشجویان می توانند در تمام حوزه های تخصصی فعالیت کنند. برنامه ” انجمن دانشجویان محقق” در تمام دپارتمان های مدرسه پزشکی پچ مجارستان فعال است.

دانشجویانی که در این کلاس ها ثبت نام کنند علوم پایه در مجارستان می خوانند، در تحقیقات بالینی و آزمایشگاهی در کشور مجارستان شرکت می کنند و تعدادی از دروس پایه فوق تخصصی را در مجارستان  می گذرانند.

دانشجویان متقاضی تحصیل در مجارستان رشته های علوم پزشکی می توانند در دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان در رشته های پزشکی به زبان انگلیسی ، دندانپزشکی به زبان انگلیسی ، داروسازی به زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل نمایند.

تحقیقات در دانشگاه پزشکی پچ مجارستان
به این مقاله تحصیلی امتیاز دهید

نویسنده مطلب: admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *